ARAPÇA KATALOG

Evaparatörler

Endüstriyel tip soğutma sistemlerimiz, geniş kapasite aralıkları ile her türlü soğutma ihtiyacına cevap verecek biçimde üretimi yapılmaktadır. 

Split soğutma sistemleri, monoblok soğutma sistemleri, merkezi soğutma sistemleri. şoklama üniteleri olmak üzere farklı tiplerde üretim yapılmaktadır. Scroll. hermetik. yan hermetik. vidalı kompresör seçenekleri bulunmaktadır.

Cihazlar fabrikada test edilip montaja hazır halde sunulmaktadır. Çok kısa sürede ve çok kolay monte edilebilmekte ve istenirse kolaylıkla yer değiştirilebilmektedir.

Elektronik kumanda paneli ile uzaktan kontrol edilebilmekte ve kullanım ihtiyaçlarına göre ayarlanabilmektedir.

Ön panelin kolayca çıkarılmasıyla; kontrol veya bakım durumunda, cihazın elemanlarına kolayca ulaşma imkanı mevcuttur. Aksiyal fanları yüksek verimli ve sessizdir. Elektrostatik boyalı galvaniz sacdan kendi kendini taşıyabilen ve dış ortama dayanıklı olarak kasetlenmektedir. 

Kondanser ünitesi, istenirse hava veya su soğutmalı imal edilebilmektedir. Süresi ve frekansı programlanabilen otomatik defrost mevcuttur. İsteğe göre bütün modeller tropikal ortamda çalışacak şekilde düzenlenebilir. Üniteler talebe özel renklerde imal edilir.

• Serin Muhafaza +2°C / +10°C

• Soğuk Muhafaza -5°C / +5°C

• Derin Dondurucu -15°C / -25°C • Şoklama -35°C / -40°C